فروش عمده الکترود جوشکاری با نازلترین قیمت

فروش عمده الکترود جوشکاری با نازلترین قیمت امکان پذیر است؟ عرضه بدون واسطه الکترود جوشکاری چه تاثیری در قیمت محصول دارد؟ فروشگاه های معتبر الکترود جوشکاری را به چه صورت به فروش می رسانند؟ لیست تولید کنندگان الکترود جوشکاری در ایران و آخرین قیمت الکترود جوشکاری.

الکترود جوشکاری که نام دیگر آن سیم جوش مفتول فلزی است. معمولا با وسیله ای به نام فلاکس پوشیده شده است، که می تواند جریان برق را از خود عبور دهد. به بیان ساده تر به سیم فلزی که به وسیله آن میتوان عملیات جوش را انجام داد الکترود جوشکاری گفته می شود.
مسلم است که فروش عمده الکترود جوشکاری با نازلترین قیمت امکان پذیر بوده و خیلی ساده میتوان به قطعات مورد نظر دسترسی پیدا کرد، ساده ترین راه مراجعه به نمایندگان فروش و عمده فروشی ها می باشد که معمولا محصولات را با قیمت خیلی پایین از قیمت بازار به فروش می رسانند.
علاوه براین بعضی از کارخانجات تولید کننده الکترود جوشکاری اکثر محصولاتشان را از طریق وب سایت به فروش می رسانند. و شما خیلی راحت می توانید با مراجعه به وب سایت های رسمی تولید کنندگان سیم جوش اقدام به خرید کنید که در اینصورت فروش عمده الکترود جوشکاری با نازلترین قیمت امکان پذیر خواهد بود.

مورد مهم دیگری وجود دارد که  فروشندگان برای بالا بردن فروش، میتوانند قیمت محصول نهایی را کاهش دهند مثلا: برای خرید الکترود جوشکاری 6013، بسیاری از تولید کنندگان اقدام به تولید این کالا کرده اند و به دلیل بالا بودن رقابت، به صورت اتوماتیک قیمت نهایی برای جلب مشتری کاهش یافته و کیفیت آن افزایش می یابد.
در واقع کیفیت و قیمت دو عامل بسیار مهم برای افزایش فروش هستند. مخصوصا تولید کنندگان باید برای افزایش فروش به این دو عامل مهم دقت کنند.
همان طور که می دانیم مواد اصلی برای تولید کابل برق جوشکاری، فلزها هستند. که از ترکیب فلز های آهنی و غیر آهنی درست شده اند. وجود این قطعات برای جوشکاری بسیار مهم بوده و در صورت نبود سیم جوش امکان جوشکاری وجود نخواهد داشت.
الکترود جوشکاری یکی از نیازهای اصلی در بعضی از صنعت ها بوده و مصرف بالایی در کشور دارد، پس قیمت خرید آن نیز از اهمیت بالایی برخورداراست. خوش بختانه عمده فروشان با امکان فروش عمده الکترود جوشکاری با نازلترین قیمت، شرایط را برای بسیاری از کارکنان آسان تر کرده و رضایت مشتریان را به خود جلب کرده اند، به طوریکه اگر سیم جوش نباشد نمیتوانید کار جوشکاری را به ثمر برسانید. به همین جهت خرید عمده سیم جوش به قیمت ارزان برای جوشکاران و افرادی که در این کار هستند بسیار مناسب و به صرفه خواهد بود. زیرا کاربرد زیادی در زمینه کاریشان دارد و از ابزار ثابت تلقی می شود.

در این ویدئو شما می توانید مراحل تولید الکترود جوشکاری را مشاهده نماید:

 

عرضه بدون واسطه الکترود جوشکاری

 

بر کسی پوشیده نیست که وجود واسطه ها باعث افزایش قیمت محصول شده و در برخی مواقع تا چندین برابر امکان افزایش قیمت وجود دارد که نتیجه آن نارضایتی مشتریان خواهد بود و با توجه به اهمیت و نقش مهم الکترود جوشکاری پارس در بسیاری از صنعت ها خودداری از خرید را غیر ممکن کرده است، که بهترین راه حل برای جلوگیری از این وضع عرضه بدون واسطه الکترود جوشکاری است.
عوامل مختلفی در قیمت الکترود ها تاثیر گذار هستند که بارزترین آنان نوع الکترود مورد استفاده، قطر و اندازه الکترود می باشد. برای انجام خرید مناسب با قیمت معمول باید اطلاعاتی از قبیل  شناخت انواع سیم جوش داشته باشیم .

چند نمونه از سیم جوش های مختلف به شرح زیر است:

 • سیم جوش CO2
 • میگ-مگ
 • تو پودری
 • زیر پودری
 • تیگ

جنس الکترود به تجهیزات و ماشین آلات بستگی داشته و دارای تنوع زیاد است. در ایران نیز عمده فروشی الکترود، به وسیله کارخانجات وعمده فروشی ها انجام می پذیرد. عرضه بدون واسطه الکترود جوشکاری مانع افزایش بی رویه قیمت نهایی محصول شده، و این مورد به تنهایی باعث افزایش رضایت مشتریان شده است.

فروشگاه معتبر الکترود جوشکاری در تهران

فروشگاه معتبر الکترود جوشکاری در تهران

خوش بختانه نمایندگان فروش بسیاری در ایران وجود دارد که فروش بالایی در این محصول دارند. میزان تقاضا برای الکترود های جوش، بسیار زیاد بوده و تولید کنندگان از درآمد بسیار خوبی برخوردارهستند. البته نکته اصلی بالا بودن فروش، کیفیت قطعات تولید شده است و از قیمت بسیار مناسب محصول است.
سیم جوش co2 زیر پودری بر حسب استاندارد های خاصی تولید می شوند و هر کدام برای کاری مناسب هستند. وجود نمایندگی های فروش در تمام شهرها اماکن دسترسی مردم را به الکترود های جوش، به راحتی ممکن ساخته است.
لازم به ذکر است الکترودها در اندازه های مختلف تولید شده و با توجه به اندازه در بسته بندی های مختلف قرار می گیرند. که هر کدام با اعداد و حروف خاصی نام گذاری می شوند. معتبر ترین محل برای فروش الکترود 8018، محیطی است که در آن شرکت های گوناگونی در رابطه با این موضوع فعالیت می کنند. چون در این نوع مکان ها میتوان نمایندگان فروش معتبری پیدا کرد که محصولات با کیفیتی با قیمت مناسب به فروش می رسانند.
نکته حائز اهمیت در خرید الکترود، دریافت اطلاعات کامل در رابطه با محصول از فروشندگان می باشد. مزیت اصلی خرید از فروشگاه معتبر الکترود جوشکاری در تهران وجود وبسایت های فروشگاه است که امکان دسترسی به فروشندگان را از تمام نقاط کشور میسر کرده و اطلاع سریع از محصولات جدید را ممکن می سازد.

فروش الکترود جوشکاری در بازار بین المللی

فروش الکترود جوشکاری در بازار بین المللی

 فروش الکترود جوشکاری در بازار بین المللی به وسیله تولیدکنندگان و وارد کنندگان، الکترود مشخص می شود. خریداران به راحتی می توانند از طریق تماس با مشاوران فروش یا کانال های ارتباطی موجود در شبکه های اجتماعی از آخرین تغییرات قیمت محصولات مطلع شده و از کارشناسان مربوطه اطلاعات لازم را کسب کنند.
خریداران همیشه باید اطلاعات کافی در رابطه با سیم جوش خوب داشته باشند تا بتوانند انتخابی متناسب با نیازشان انجام دهند. امروزه به دلیل افزایش ارتباط  ایران با کشورهای دیگر، و نیاز شدید سایر کشو ها به این قطعات، باعث تبدیل شدن ایران به یکی از صادرکنندگان الکترود شده است.
مخصوصا پایانه ی مرزی آستارا یکی از مناطق بسیار مهم در صادرات سیم جوش چدن به حساب می آید.

چند نکته مهم در فروش الکترود میکا جوشکاری در بازار بین المللی که جزء دغدغه های اصلی صادرکنندگان شده است که به شرح زیر است:

 1. نکته مهم اول ، مرغوبیت سیم جوش ها بوده، و تنها کیفیت و استاندارد در این مرحله مهم است.
 2. مورد مهم دیگر قیمت محصول است.

 

لازم به یاد آوری است که خاورمیانه جزء مهم ترین مشتریان سیم جوش ایرانی هستند، دلیل این محبوبیت بالا بودن کیفیت و قیمت مناسب است.  علاوه بر این کشور های اروپایی نیز به دلیل کیفیت خواهان خرید این محصولات هستند.

 

فروش الکترود جوشکاری در بازار بین المللی به وسیله کشور های زیر انجام می شود:

 • چین
 • هند
 • اسپانیا
 • ژاپن
 • آلمان

کشورهای یاد شده بیشترین رقم صادرات الکترود جوشکاری را در سال 2019 به خود اختصاص دادند.
و بزرگترین وارد کنندگان الکترود گرافیکی در سال 2019 به شرح زیر است:

 • روسیه
 • ایالات متحده آمریکا
 • ترکیه
 • ایسلند

همان طور که مشخص است. رقابت خوبی در بین کشور های تولید کننده الکترود های جوشکاری وجود دارد، و تولید کنندگان با بسته بندی و برند سازی محصولات را به بازار بین المللی عرضه می کنند. و معمولا بحث مارکتینگ در بحث فروش الکترود های جوشکاری به صورت مجازی انجام شده و تاثیر زیادی بر میزان فروش دارد.

لیست کامل تولیدکنندگان الکترود جوشکاری

 

 

 

نام شرکت توضیحات
شرکت الکترود اعتماد یزدتولید کننده الکترود جوشکاری
پارسابزارآلات – الكترود
فولاد الكترودابزارآلات – الكترود
شرکت صنایع زنجیر ایرانابزارآلات – الكترود
شرکت تیك تاكابزارآلات – الكترود
ایران الكترودابزارآلات – الكترود
شرکت الكترود پارسابزارآلات – الكترود
شرکت الكترود یزدابزارآلات – الكترود
الكترود یزدابزارآلات – الكترود
الكترود آماابزارآلات – الكترود

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.