تخت خواب ام دی افی که دارای قابلیت ماساژور دارد

افزایش فضای ذخیره سازی در زیر تخت، و فرزندان شما جدید بودن مجبور به بالا رفتن از نردبان به تخت خواب ام دی اف ، بدون اینکه از ارتفاع سر شما بالاتر باشند.

فضای زیر می‌تواند برای استفاده برای ذخیره‌سازی خالی باشد یا می‌توان ویژگی‌های اضافی مانند میز و قفسه کتاب را در چارچوب تعبیه کرد.

تخت خواب میانی در یک نگاه
فضای ذخیره سازی اضافی زیر تخت
برای کودکان در حال رشد عالی است
نردبان جداشدنی برای دسترسی به تخت
فضایی برای میز تحریر در زیر تخت
همه تخت های بچه های ما را ببینید

تخت های دو طبقه

تخت های دو طبقه برای قرار دادن دو تشک یک نفره طراحی شده اند که یکی بالای دیگری قرار می گیرد. دو قاب از تشک ها پشتیبانی می کنند و با یک نردبان برای دسترسی به طبقه بالایی به هم متصل می شوند. قاب ها را می توان از فلز و چوب ساخت و طرح های آن از کلاسیک تا دمدمی و مدرن است.

تخت

شما همچنان به همان اندازه فضای ذخیره سازی زیر یک تخت یک نفره با یک تخت دوطبقه دارید، اما مزیت اضافه این که می توانید دو نفر را بخوابانید، در حالی که تنها فضای یک نفر را اشغال می کنید.

تخت های دو طبقه در یک نگاه
تخت های صرفه جویی در فضا عالی
فریم تخت فلزی یا چوبی
برای خواهر و برادرهای جوان و افرادی که در خواب هستند عالی است
گزینه ای برای جدا شدن به دو تخت یک نفره با بزرگ شدن فرزندان شما
گزینه های ذخیره سازی موجود است
همه تخت های دو طبقه ما را ببینید

تخت های کابین
تخت‌خواب‌های کابین از خانواده تخت‌های دو طبقه و میان‌خواب‌ها هستند. آنها از یک تخت یک نفره بالاتر هستند، بنابراین قاب تشک را از روی زمین بلند می کند، اما معمولاً برای رسیدن به تخت نیازی به نردبان نیست. ارتفاع تخت‌های کابین با طراحی متفاوت است، اما اکثریت آنها بسیار پایین‌تر از افراد میان‌خواب می‌نشینند.

تخت کابین با Mid Sleeper متفاوت است زیرا فضای زیر تشک بسیار کوچکتر است و خالی نمی ماند. از این فضا برای ذخیره سازی داخلی مانند کشوها و قفسه ها استفاده می شود که آن را به مکانی عالی برای نگهداری اسباب بازی ها و کتاب ها در سطحی تبدیل می کند که به راحتی در دسترس کودکان باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.