الیاف مصنوعی بالشی که در آن مواد مخدر جاساز شده بود

آنها راحتی را ارائه می دهند زیرا به راحتی سازگار هستند آنها دارای سطح بالایی از تنفس هستند و به لطف تهویه مداوم داخل که به از بین بردن رطوبت کمک می کند، احساس طراوت دلپذیری را ارائه می دهند.
آنها به راحتی قابل شستشو هستند و بهداشت بیشتری را ارائه می دهند زیرا در هر زمان قابل شستشو هستند.
انعطاف پذیری بالای آن باعث می شود برای افرادی که به شکم می خوابند توصیه شود، اما باید در نظر داشت که تمام افرادی که از بیماری های گردن و کمر رنج می برند در صورت استفاده در این حالت خوابیدن از مطالعه خارج می شوند.

بالشتک فیبر مصنوعی
بیشترین الیاف مصنوعی بالش مورد استفاده برای این نوع بالش پلی استر است و به همین دلیل به راحتی شسته و به سرعت خشک می شوند.

بالش‌های الیافی به دلیل سفت‌تر و ضخیم‌تر بودن از بالش‌های پر یا پر برجسته‌تر هستند، به همین دلیل برای افرادی که به پهلو یا پشت می‌خوابند توصیه می‌شود.

اگرچه آنها دارای طیف گسترده ای از مزایای هستند، اما مقاومت کمتری نسبت به پردار دارند و در صورت استفاده مداوم تغییر شکل می دهند.

الیاف

بالش های فیبر دارای فناوری های مختلفی هستند که هم تهویه داخل را تسهیل می کنند و هم دما را تعدیل می کنند تا بالش گرما ایجاد نکند.
به عنوان مثال، برای مبارزه با کنه ها، بسیاری از بالش ها دارای درمان های ضد کنه هستند، برای تنظیم دما و کاهش تراکم درون آنها، بسیاری از بالش ها دارای فناوری Outlast برای لذت بردن از استراحتی آرام و راحت هستند.

برای راحتی بیشتر، توصیه می‌شود که پرکننده الیاف را با یک روکش پارچه 100% پنبه ترکیب کنید، زیرا پارچه‌ای است که به طور طبیعی کنه‌ها را بدون هیچ عنصر شیمیایی در ساخت آن دفع می‌کند.

مواد و انواع مختلفی برای پر کردن بالش وجود دارد. مواد را می توان با وزن خرید و بسته به اثری که می خواهید ایجاد کنید، عملکردی که کوسن خواهد داشت و نوع کوسنی که می خواهید بسازید، باید یکی یا دیگری را انتخاب کنید. در مورد مقداری که باید گذاشت، بستگی به هر سلیقه ای دارد، اگر بالش های بالاتر یا پایین تر ترجیح داده شود. در این مقاله OneHowTo به شما می گوییم که چگونه با استفاده از انواع مختلف پرکننده بالش و ویژگی های اصلی آنها، کوسن ها را پر کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.