افزایش قیمت چینی آلات بهداشتی کسری در اروپا

اصطلاح “لوازم بهداشتی” یک اصطلاح کمی مبهم است که به طور کلی به چینی آلات بهداشتی کسری موجود در تاسیسات مانند توالت و حمام اشاره دارد.

در باریک‌ترین معنای آن، می‌توان آن را به کاسه‌های WC، مخزن، بید، ادرار، و دستشویی (و گاهی اوقات لوله‌های فاضلاب) اطلاق کرد که به طور سنتی از چینی.

(یک ماده سرامیکی ساخته شده از خاک رس که می‌توان به این عنوان توصیف کرد. زجاجیه چین وقتی با مینا پوشانده شود). این ممکن است به عنوان لوازم چینی آلات بهداشتی سرامیکی، چینی یا چینی شناخته شود و اغلب سفید است.

با این حال، اکنون لوازم چینی آلات بهداشتی از طیف وسیعی از مواد، از جمله فلزات، اکریلیک، شیشه و غیره ساخته می‌شوند، و گاهی اوقات «ظروف بهداشتی» به گونه‌ای تفسیر می‌شود.

که طیف وسیع‌تری از لوازمی را که ممکن است در تاسیسات بهداشتی مانند حمام یافت می‌شود، در بر گیرد. ، دوش، سطل زباله، زباله سوز، ماسراتور و غیره.

NB: سند مورد تایید مقررات ساختمان G: بهداشت، ایمنی آب گرم و بهره وری آب نشان می دهد که اصطلاح “دستگاه بهداشتی” به معنای “… WC، ادرار، حمام، دوش، سینک ظرفشویی، سینک، بیده و آبنما است. همچنین شامل وسایلی می شود که به منبع آب (مانند توالت کمپوست سازی) یا زهکشی (مثلاً ادرار بدون آب) متصل نیستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.