از قابلمه گرانیتی آلمانی در ساخت کلاهخود استفاده می شود

مانند بسیاری از مردم، ما برای اولین بار قابلمه گرانیتی آلمانی را از طریق تبلیغات تبلیغاتی تلویزیونی بزرگتر از عمر آنها کشف کردیم. اگر یکی از آن نقاط را ندیده اید، مطمئناً ظالمانه هستند.

این برند قول می‌دهد که شما را از «کابوس‌های تابه‌های چسبنده‌تان» رها کند، اگر فقط مجموعه قابلمه گرانیتی بادوام آن‌ها را خریداری کنید.

هنگامی که Granitestone در Walmart و چند فروشگاه مواد غذایی محلی ظاهر شد، تصمیم گرفتیم که زمان آن رسیده است که محصولات آنها را به آشپزخانه آزمایشی خود بیاوریم. ما این کار را به عنوان بخشی از جستجوی گسترده‌تر خود برای یافتن بهترین ظروف نچسب انجام دادیم.

قابلمه

در این نوشته، تجربه خود را به اشتراک خواهم گذاشت و موارد زیر را پوشش خواهم داد. افکار من در مورد اینکه چگونه گرانیت استون به وعده های برند عمل کرد.

سنگ گرانیت یک قابلمه گرانیتی سبک وزن با روکش نچسب است که بسیاری از مردم آن را همانطور که در تلویزیون دیده می‌شوند تشخیص می‌دهند. تابه توسط E. Mishan & Sons, Inc (Emson) فروخته می شود.

احتمالاً نام Emson را نشنیده اید، اما این شرکت مسئول مجموعه ای از محصولات تبلیغاتی پشتیبانی شده از تلویزیون مانند Gotham Steel و Magic Bullet است. مجموعه آنها به طرز چشمگیری مملو از محصولات جذاب انبوه فریبنده است، و درست است، آنها چندین ادعای بزرگ در مورد سنگ گرانیت دارند. بیایید بررسی کنیم،

قابلمه گرانیتی ادعا می کند که “برای مقاومت در برابر هر چیزی طراحی شده است”، به لطف یک پوشش گرانیتی خاص که در قسمت بیرونی یک پایه آلومینیومی فشرده با درجه بالا اعمال می شود. گفته می شود این پوشش از پیری یا تاب برداشتن حرارت جلوگیری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.